Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały, Żłobek Miejski w Sławnie

Spacer w naszym mieście

Piękna pogoda i rozmowy na temat wakacyjnych wycieczek zachęciły dzieci z grupy III do zwiedzania zabytków i wybranych budynków użyteczności publicznej w naszym mieście. ( fot. J.B)

Przeczytaj Więcej

WIZYTA W SZKOLE PODSTAWOWEJ

Nasze STARSZAKI 17 i 18 czerwca w ramach wycieczki zwiedzały budynki SP nr 2 i 3. Przy okazji wizyty na lekcji i spotkania z uczniami oglądały klasę, mogły zasiąść w ławce i wykonać przygotowane dla nich zadanie. Po wakacjach

Przeczytaj Więcej

POŻEGNANIE STARSZAKÓW

12.06.2024r. odbyła się w przedszkolu uroczystość „Pożegnania Starszaków”. Przed południem dzieci z najstarszej grupy wystąpiły po raz ostatni dla wszystkich pracowników oraz młodszych kolegów i koleżanek ze żłobka i przedszkola.

Drugi występ dla rodziców zaplanowano w godzinach popołudniowych. Nie

Przeczytaj Więcej

TEATRZYK KUKIEŁKOWY

14.06.2024r. dzieci obejrzały w przedszkolu przedstawienie kukiełkowe pt.”Pinokio”.

Przeczytaj Więcej

Nasi medaliści

Przedszkolaki z najstarszej grupy rozwijają swoje pasje i umiejętności w dodatkowych zajęciach poza przedszkolem i często opowiadają o swoich osiągnięciach np. w biegach, pływaniu, rysunku, tańcu i rajdach terenowych. ( fot.J.B)

Gratulujemy naszym medalistom i życzymy dalszych sukcesów!!!

FILIP Sz.

HANIA, HELENA, ZOJA

IGA

Przeczytaj Więcej

Dzień Mamy i Taty

23.05.2024r w ogrodzie przedszkolnym zorganizowano festyn rodzinny z okazji nadchodzącego święta MAMY I TATY . Dzieci z najstarszej grupy zaprezentowały się na scenie naszego przedszkolnego mini-amfiteatru oraz wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki . Na koniec był grill z pysznymi kiełbaskami. ( fot. JB)

Przeczytaj Więcej