Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały, Żłobek Miejski w Sławnie

Dzień Mamy i Taty

23.05.2024r w ogrodzie przedszkolnym zorganizowano festyn rodzinny z okazji nadchodzącego święta MAMY I TATY . Dzieci z najstarszej grupy zaprezentowały się na scenie naszego przedszkolnego mini-amfiteatru oraz wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki . Na koniec był grill z pysznymi kiełbaskami. ( fot. JB)

Przeczytaj Więcej

DZIECI-DZIECIOM

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka nasze STARSZAKI wystąpiły na scenie SDK dla innych dzieci. Na przedstawienie pt.”Calineczka” przyszli zaproszeni goście- uczniowie z miejskich szkół podstawowych oraz przedszkolaki z innych miejskich placówek. ( fot. SDK)

Przeczytaj Więcej

Nagrody za konkurs plastyczny

20.05.2024r. Dzieci z grupy III odebrały nagrody za udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez SANEPID pod hasłem ” Każdy mądry to powie, palenie niszczy zdrowie”. Były gratulacje, wręczono każdemu dyplom i książkę oraz wykonano pamiątkowe zdjęcie. ( fot. JB)

Przeczytaj Więcej

MUSICAL

20.05.2024r. wycieczka do Słupska na przedstawienie muzyczne pt.” Alicja w krainie czarów”. ( fot.JB)

Przeczytaj Więcej

Z wizyta w STRAŻY POŻARNEJ

9.05.2024r. STARSZAKI odwiedziły Panów Strażaków w ich miejscu pracy- zwiedzały budynek , słuchały ciekawostek związanych z zawodem strażaka oraz oglądały sprzęt wykorzystywany w pracy. ( fot. J.B)

Przeczytaj Więcej

„Na straganie”

7.05.2024r. uczniowie klasy III SP nr2 zaprezentowali w naszym przedszkolu w inscenizację wiersza J.Brzechwy pt.”Na straganie”. Do występu przygotowała dzieci wychowawczyni A.Walczak. ( fot.J.B)

Przeczytaj Więcej