DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Nasze przedszkolaki w dniu 20.09.2022r. obchodziły swoje święto. Były zabawy i tańce oraz słodki poczęstunek. W ogrodzie przedszkolnym czekał na dzieci dmuchany tygrysek, na którym mogły poskakać. Nie zabrakło upominków, pamiątkowych zdjęć oraz pysznego deseru 🙂

Dzieci siedza przed tablicą w przedszkolnej sali. Za nimi na tablicy widnieje napis ŚWIĘTO PRZEDSZKOLAKA. Nasze przedszkolaki mają na głowach kolorowe czapeczki oraz pamiątkowe medale.
Dzieci w sali przedszkolnej siedzą przy stolikach zajadają słodki poczęstunek z okazji świeta Pzredszkolaka. Mają na głowach kolorowe czapeczki z okazji swojego swięta
Dzieci siedzą przy stoliku w sali przedszkolnej, na głowach mają kolorowe czapeczki. Zjadaja przygotowany słodki poczęstunek z okazji święta przedszkolaka.

Dzieci w sali przedszkolnej uczestniczą w zabawie tanecznej z balonem. dzieci w kolorowych czapeczkach stoją w parach, brzuchami trzymaja balon. Zabawy zorganizowano z okazji dnia przedszkolaka.
Chłopiec  tańczy w przedszkolu na dywanie ze swoja pania. Na głowie ma odświętna czapeczkę z okazji Dnia Przedszkolaka.
Dzieci obchodza w przedszkolu swoje święto. Tańczą na dywanie w parach trzymając brzuchem balonik.