Wizyta Panów Strażaków

W dniu 12.X.202r. przy okazji próbnego alarmu przedszkolaki uczestniczyły w spotkaniu z Panami Strażakami. Po rozmowie na temat alarmu mogły obejrzeć wóz strażacki i jego wyposażenie oraz dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat pracy strażaka.

Wszytskie przedszkolaki stoją przed budynkiem swojego przedszkola, poniewaz jest próbny alram. Do przedszkola przyjechali panowie strażacy.
fot. JB
Grupa dzieci przedszkolnych stoi z panami strażakami przed wozem , ktorym przyjechali panowie do przedszkola przy okazji próbnego alarmu.
Dzieci stoją obok strażackiego wozu. Pan strażak pozwala przymierzyć kask strażacki.
fot. JB
Grupa dzieci przedszkolnym ogląda wyposażenie wozu strażackiego, ktory stoi w przedszkolnym ogrodzie.
fot. JB
Pan strażak prezentuje dziecom w pzredszkolu jak szykuje sie do pożaru i zaklada specjalna butlę z tlenem.