WYCIECZKA NA KOMENDĘ POLICJI

W dniu 21.11.2022r. dzieci z gr.III pojechały autobusem, żeby zobaczyć nową Komendę Policji w naszym mieście. W czasie spotkania z pracownikami zwiedziły wybrane pomieszczenia, zobaczyły prawdziwą strzelnicę oraz siedziały w policyjnym samochodzie. Pani policjant pokazała przedszkolakom psa, który pomaga w pracy oraz opowiadała ciekawostki związane z praca w POLICJI.

Dzieci z przedszkola stoją w policyjnej dyżurce, w czasie spotkania z pracownikami Komendy. Zwiedzaja w czasie wycieczki pomieszczenia i rozmawijają z policjantami.
fot. JB
Dzieci z przedszkola w czasie wycieczki na KOmende policji. Stoją przed korytarzem w którym znajdują się cele.
fot. JB
Dzieci stoją w sali Komendy Policji, zwiedzaja pomieszczenia. Na zdjęciu oglądaja lustro weneckie.
fot. JB
Grupa dzieci z przedszkola zwiedza Komende Policji. Dzieci przechodza na strzelnicę policyjną
Dzieci oglądaja psa policyjnego
fot. JB
Dzieci przedszkolne siedza w aucie policyjnym przy okazji wycieczki na Komende Policji.