ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 25.11.2022 w Bibliotece Miejskiej dzieci z najstarszej grupy obchodziły Święto Pluszowego Misia. Każde dziecko zabrało ze sobą swojego ulubionego pluszaka i rysunek misia. W Bibliotece przedszkolaki dowiedziały się kto wymyślił święto Pluszowego Misia i dlaczego jest ono lubiane przez wszystkie dzieci? Były też zabawy i słodki poczęstunek.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie 🙂

z okazji Dnia Pluszowgo Misia dzieci przyniosły do przedszkola swoje przytulanki. Zdjęcie przedstawia wszystkie misie- małe i duże, grube i chude, brązowe i kolorowe.......ale wszystkie sa bardzo miłe w dotyku i lubiane pzrez dzieci.
fot. M.P
Grupa dzieci siedzi na dywanie w bibliotece miejskiej . Pzredszkolaki zostały zaproszone na obchody Święta MIsia. Panie bibliotekarki opowiadaja dzieciom ważne rzeczy o Misiach i ich pochodzeniu.
fot. MP.
Dzieci z przedszkola słuchają opoweści na temat MIsia czytanej pzrez Panią Bibliotekarkę. Przedszkolaki odwiedziły bibliotekę w ramach obchodów święta Pluszowego Misia
fot. MP
Dzieci wspólnie z pania bibliotekarką utworzyły węża i bawią się w zabawę w czasei spotkania z okazji Swięta Pluszowego Misia.
fot. MP
Dzieci uczestniczą w zabawach w bibliotece z okazji śięta Misia. utworzyły pociąg
fot. MP
Przedszkolaki zjadają słodkości przygotowane dla nich z okazji święta Misia w bibliotece miejskiej.
fot. MP

A to rysunki misiów przygotowane przez dzieci.

zdjęcia przedstawiają rysunki misiów wykonane pzrez dzieci
fot. JB
Zdjęcie przedstawia rysunki misiów wykonane przez dzieci
fot. JB