ANDRZEJKI

Przedszkolaki z najstarszej grupy w czasie wróżb andrzejkowych przepowiadały sobie przyszłość- wiedzą kim zostaną w przyszłości, co ich czeka w najbliższym czasie oraz czyj kapeć pierwszy przekroczył próg 🙂 Po wesołych zabawach na dzieci czekał słodki poczęstunek.

Dzieci w sali przedszkolnej uczesniczą w andrzejkowej wróżzbie. Ustawiaja w rzędzie po jednym kapciu i kolejno przekladają je w stronę drzwi. Kazdy pzredszkolak chce być pierwszy na progu :)
fot. MSM
Dzieci w sali pzredszkolnej ustaiwiły na podłodze swoje kapcie w rzędzie. Bawią się w andrzejkowa wróżbę.
fot. MSM
Starszaki stoją ustawione w rzędach . Każde dziecko trzyma w ręku wylosowaną przez siebie wróżbę andrzejkowa z zawodem jaki będzie wykonywac w przyszłości.
fot. MSM
Dzieci siedza w przedszkolu przy stolikach. Zjadają słodkości przygotowane z okazji Andrzejek.
fot. MSM
Słodki poczestunek po zabawach andrzejkowych. dzieci siedzą przy stolikach zjadają słodkości.
fot. MSM
Dzieci siedza w sali przedszkolnej przy stolikach zjadaja słodycze z okazji andrzejek.
fot. MSM
Przedszkolaki z apetytem zajadaja słodki poczęstunek przy stolikach z okazji andrzejek.