HORYZONTY EDUKACJI FILMOWEJ-cz.IV

W dniu 11.01.2023r. najstarsze przedszkolaki poszły do kina. Uczestniczyły w kolejnym już spotkaniu w zakresie Edukacji Filmowej. Tym razem obejrzały zestaw filmów pt” BASIA”. W czasie seansu dowiedziały się jak ważna w życiu człowieka jest przyjaźń, jaką rolę w życiu dziecka odgrywa rodzina oraz co nam podpowiada nasza wyobraźnia?

Po seansie jak zawsze uczestniczyły w warsztatach plastycznych.

Dzieci przedszkolne siedzą w Kinie i oczekują na kolejny seans filmowy z serii Horyzonty Edukacji Filmowej.
fot. JB
Dzieci siedza przy stolikach w sali wystawowj SDK, uczestniczą w warsztatach plastycznych po obejrzeinu filmów. Będą wykonywały masę z kaszy i kolorowej wody.
fot. JB
Dzieci ubrane w rękawiczki gumowe ugniatają masę plastyczną w czasie warsztatów w SDK.
fot. JB
Przedszkolaki w czasie warsztatów plastycznych w KINIE. Lepią z masy wymyślone przez siebie elementy.