HORYZONTY cz. V

2.02.2023r. nasze STARSZAKI już po raz piąty oglądały w SDK filmy w ramach Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej. Tym razem poznały Wikinga Tappi, który nauczył dzieci jakie rośliny i zwierzęta można spotkać w lesie, jak o niego dbać i odpowiednio się w nim zachowywać.

Po projekcji na warsztatach plastycznych przedszkolaki wykonały lornetkę.

Przedszkolaki siedzą w sali DOmu Kultury. Uczestnicza w warsztatach plastycznych , do których inspiracją był obejrzany film. Kazdy przedszkolak próbuje wykonac lornetkę
fot. MSM
Na zdjęciu widac dzieci, ktore po filmie wykonuja prace plastyczną w sali warsztatowej Domu kultury. Maja rzed sobą materiały palstyczne z których wykonają lornetkę
fot. MSM
Dzieci patrzą przez wykonane własnoręcznie lornetki, nasladują małych przyrodników obserwujących las.