POŻEGNANIE STARSZAKÓW

21.06.2023 nasze STARSZAKI wystąpiły na przedszkolnej scenie dla zaproszonych gości. W tym dniu po oficjalnej uroczystości przyszedł moment na pożegnanie z młodszymi koleżankami i kolegami oraz pracownikami przedszkola. Po południu absolwenci przedszkola wystąpili dla swoich Rodziców. Był czas na życzenia, uściski, podziękowania , upominki i pamiątkowe zdjęcia. Na zakończenie czekała na dzieci słodka niespodzianka. ( fot. A.S)

Dzieci ze zlobka i przedszkola oglądaja ostatni występ starszaków na uroczuystym ich pożegnaniu
Dzieci z najstarszej grupy występują na scenie przedszkolnej z okazji swojego pożegnania
starszaki tańczą poloneza na pożegnaniu przedszkola
Starszaki graja na instrumentach na zakonczeniu przedszkola
Polka w wykonaniu dzieci najstarszych, żegnaja swoje pzredszkole i występuja dla zaproszonych gości
Maluchy wręczaja kwiatki swoim starszym kolegom i koleżankom, którzy konczą przedszkole
średniaki śpiewaja piosenke dla starszaków i wręczaja zakładki
Słodka niespodzianka dla naszych starszaków z okazji pożegnania pzredszkola.