Nasza podwójna laureatka

Hania W. z grupy III, reprezentowała nasze Przedszkole w Przeglądzie Pieśni Religijnej ” CYWILIZACJA ŻYCIA” zorganizowanym w dniu 20.X.2023r. w SDK. Zdobyła WYRÓŻNIENIE w kategorii „solista” z utworem ” Święty uśmiechnięty”. ( fot. rodzic M.W)

Dziewczynka z gr. III występuje na scenie SDK , biorąc udział w konkursie pieśni religijnej.
Hania, przedszkolak z grupy III odbiera nagrodę za udział w festiwalu pieśni religijnej

Przy okazji odbywającego się przeglądu wręczono dyplomy uczestnikom konkursu plastycznego zorganizowanego w ramach III Sławieńskiego Przeglądu Kultury Chrześcijańskiej, w którym brały udział chętne dzieci z najstarszej grupy, uczęszczające w zajęciach religii (z p.I.Witkowską).

Gratulujemy wszystkim dzieciom uczestniczącym w konkursie, a szczególnie naszej HANI W., która zdobyła I MIEJSCE !!!

Dziecwczynka stoi w sdk sławno przed sceną , odbiera dyplom za zdobycie I miejsca w konkursie plastycznym

GRATULUJEMY !!!!