ŚWIĘTA W PRZEDSZKOLU

19.12.2023 r. wprowadzając wszystkie dzieci, pracowników i zaproszonych gość w świąteczny nastrój, przedszkolaki z grupy III wystąpiły w przedstawieniu pt. ” WIGILIJNA OPOWIEŚĆ”. Po występach Nie zabrakło spotkania z Mikołajem oraz pięknie zagranych kolęd w wykonaniu naszych absolwentów i uczniów Szkoły Muzycznej ( Niny, Olka i Adama). Po części artystycznej na wszystkich czekał świąteczny obiad. (fot. M.P)

starszaki tuż przed występem. Stoją na scenie przedszkolnej pieknie przebrane w stroje.
Dzieci przebrane w stroje stoją tuż przed swoim występen w przedstawieniu WIGILIJNA OPOWIEŚĆ
przedszkolaki przed świątecznym występem
Przedszkolaki czekają na swoj świateczny występ. stoją przebrane w stroje
Nauczycielka stoi z chłopcem przed mikrofonem, Dziecko rozpoczyna przedstaiwenie i przez komunikator mówi swoja rolę