Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały, Żłobek Miejski w Sławnie

Dzień Krasnala Hałabały

Dzieci z naszego przedszkola, dziś świętowały Dzień Krasnala Hałabały. Wszystkie przedszkolaki były ubrane w kolor czerwony. Były gra i zabawy oraz wspólne pieczenie ciasta z borówkami. Na koniec spotkania Krasnal przekazał do każdej grupy kamizelki odblaskowe, które dzieci będą ubierały na pierwszej i ostatniej parze w trakcie spacerów poza teren przedszkola.

dzieci w wieku 3,4 lata ubrane na czerwono, z czerwonymi czapeczkami na głowie pozują do zdjęcia z dzieckiem przebranym  za Krasnala Hałabałę
dzieci w wieku 4,5 lat ubrane na czerwono, z czerwonymi czapeczkami na głowie pozują do zdjęcia z dzieckiem przebranym  za Krasnala Hałabałę
dzieci w wieku 5,6 lat ubrane na czerwono, z czerwonymi czapeczkami na głowie pozują do zdjęcia z dzieckiem przebranym  za Krasnala Hałabałę