KONCERT MUZYCZNY

13.02.2024 nasze przedszkolaki uczestniczyły w koncercie pod hasłem – MUZYKA Z CZTERECH STRON ŚWIATA. Muzycy Filharmonii Koszalin zapoznali dzieci z wyglądem i brzmieniem skrzypiec oraz oboju. Grając melodie z różnych stron świata zaangażowali dzieci do wspólnej zabawy i muzykowania. ( fot. JB)

Dzieci słuchają konceru muzycznego . Trzej muzycy ggrają na instrumentach  ( skrzypcach, oboju i keyboardzie.
Sarszaki siedza grzecznie na krzesełkach, słuchaja koncertu muzycznego.
Kolega z grupy przyczepia na wielkiej mapie świata nutkę- symbolizująca spotkanie z muzyka danego regionu świata.
Dziewczynka z grupy losuje znaczek na kolejna muzyczna podróż. Przyczepia go na tablicy , a po chwili muzycy zagraja melodię z Hiszpanii.
Nasza przedszkolna orkiestra. Dzieci graja na instrumantac w rytm melodii zagranej przez muzyków z Filharmonii.
Druga grupa dzieci gra na wybranych instromentach muzcznych w czasei koncertu, spotkania z  muzykami