FIT-AKADEMIA w przedszkolu

7.03.2024r dzieci z gr.III ćwiczyły na zajęciach gimnastycznych z zaproszonym gościem. Mama Kubusia-p.Katarzyna Cholewińska, która jest animatorka ruchu i prowadzi zajęcia sportowe zachęciła wszystkie dzieci do wspólnych ćwiczeń doskonalących sprawność ruchową oraz propagujących zdrowy styl życia.

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE ĆWICZENIA I ZABAWĘ! ( fot. JB)

Dzieci cwicza na sali gimnastycznej w pzredszkolu . Na zajęcia przyszła gościnnie mama- animator ruchu. Wykonuja skłony
Dzieci w czasie ćwiczen - wspinają się wysoko na palce. Zabawa na sali gimnastyccznej w pzredszkolu
Ćwiczenia gimnastyczne w sali przedszkola. Zaway z animaotorem ruchu.
Ćwiczenia i zabawy z mamą - animatorką ruchu. Dzieci stoja na palcach, wyciągają ręce jak najwyżej w górę.
Zabawa w " raczki"- ćwiczenie na sali gimnastycznej w czasie spotkania z animatorką ruchu.
ćwiczenie - KROKODYL- wspólne zabawy gimnasstyczne z zaproszonym gościem ( mamą - animatorką ruchu)