BAL U KRÓLA

19.03.2024r. pod takim hasłem odbyło się kolejne już spotkanie z muzykami Filharmonii Koszalin. Przedszkolaki uczestnicząc w zabawach muzycznych, rytmicznych i ruchowo-nasladowczych poznawały wygląd i brzmienie wybranych instrumentów.

Trzech muzyków w sali przedszkolnej oczekuje na dzieci i rozpocznie koncert muzyczny.
Dziewczynka odgrywając rolę dyrygenta będzie dyrygowała orkiestrą. Muzycy grać będą na skrzypcach i kontrabasie
Muzyk zaprosił 2 przedszkolaków króla i królową. Pozostałe dzieci przygotowują się do balu , będą muzykowac i tańczyć
Przedszkolaki uczestnicza w zabawie muzyczno-naśladowczej wspólnie z muzykami Filharmoanii Koszalin
Chętne przedszkolaki grają na wybranych instrumentach perkusyjnych wspólnie z muzykami. Prezentują swoje umiejętności przed pozostałymi dziecmi.