ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

2.04.2024r. w ramach obchodu Światowego Dnia Świadomości Autyzmu dzieci z najstarszej grupy na zajęciach dowiedziały się jak funkcjonują osoby w spektrum autyzmu i jak jeszcze lepiej rozumieć zachowania swojego kolegi.

Patrząc na świat przez NIEBIESKIE OKULARY wykonały prace na konkurs plastyczny zorganizowany w przedszkolu.

Rysunki Igi i Jagody zostały wyróżnione. Gratulujemy! ( fot. JB)

dzieci stoja pod tablicą , założyły na nos niebieskie okulary żeby uczcicć obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Na zajęciach rozmawaiły o tym zaburzeniu
Dzieci siedza przy stolikach i wykonuja prace plastyczne na temat autyzmu
Dzieci na zajęciach ryzuja pracę niebieska kredka z okazji obchodów Dnia Autyzmu
Dzieci wykonuja niebieska prace plastyczną - ryzują swiat widziany przez okulary .
Prace dzieci w formie okularów wisza na wystawie. Prezentują swiat widziany oczami autysty.
Pani Dyrektor wręcza dyplomy dziewczynkom wyróżnionym w konkursie plastycznym pod hasłem NIEBIESKIE OKLUARY