NIEBIESKIE IGRZYSKA

4.04.2024r. w ramach obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu starszaki ubrane na niebiesko uczestniczyły w zabawach sportowych w formie toru przeszkód. Przeszkody jakie musiały pokonać różniły się pod względem struktur sensorycznych i pokazały, że każde dziecko może osiągnąć sportowy sukces na miarę swoich możliwości. ( fot. JB)

Zdjęcie pamiątkowe uczestników NIEBIESKICH IGRZYSK zorganizowanych z okazji Dni Autyzmu. Będą uczestniczyc w zabawach sportowych
fot. JB
Chłopiec z zaburzeniem autyzmu pokazuje dzieciom, że potrafi przejść przez drabinki.
FOT. J.B
Dzieci słuchają ciekawostek związanych z obchodami dnia autyzmu i zorganizowanych zawodów
FOT. J.B
Dzieci przechodza po sensowrycznym torze przeszkód. Próbuja pokonać swoj lęk i opowiedziec o swpich odczuciach po jego przejsciu.
FOT. JB
Dzieci stoją ubrane na niebiesko na sali gimnstycznej. Oczekuja przed wejsciem na drabinki ustawione w specjalnym torze przeszkód z okazji NIEBIESKICH IGRZYSK
FOT. JB