DNI TEATRU W GRUPIE III

W dniu 22.04.2024r. w ramach grupowych DNI TEATRU dzieci i rodzice wystąpili w przedstawieniu pt.”Calineczka”. ( fot. A.L)

WYSTĘP DZIECI

Trzy dziewczynki przebrane za kwiatki odgrywają swpja rolę w przedstawieniu pt. Calineczka
dziewczynka mówi do mikrofonu w roli elfa. wypowiada swoją rolę w przedstawieniu.
dwie dziewczynki matka i czarownica wypowiadają swoją rolę w przedstawieniu.
Mama i calineczka- takie role odgrywaja obie dziewczynki prezentujące się w czasei przedstawienia. Wypowiadają do mikroofonu swoje role.
chłopiec ubrany w zielona bluzeczkę i czapkę elfa wypowiada swoją rolę do mikrofonu z przedstawienia CALINECZKA
Calineczka ubrana w fioletowa sukienke i żaby w zielonych obraniach odgrywają rolę w czasie przedstawienie
Dziewczynki ubrane w kolorwoe i brokatowe ubrania odgrywają role rybek. na głowach mają czapki rybki
Dziewczynka frunie -odgrywając rolę motyla, ma piękne kolorowe skrzydła
Chłopce ubrani w kolorwe fraczki odgrywają role chrabąszczy. Na glowach mają czapeczki z czułkami. odchodzą po spotkaniu z Calineczką.
Chłopiec recytuje swój wiersz do mikrofonu w roli Elfa.
Dziewczynka w czewonym stroju jest Elfem. Recytuje rolę w przedstawienu Calineczka
Dziewczynki odgrywają rolę Calineczki i jaskólki. Ubrane sa w odpowiednie stroje i występują na tla kolorowej, kwiatowej dekoracji w sali przedszkolnej.
Calineczka odwiedza norkę myszki. Dziewczynki siedzące na krzesełkach recytują swoje role. Ubrane są w odpiwenie stroje.
Calineczka spotyka Elfa. Takie role ogrywa dwójka dzieci w przedszkolu w czasei Dni Teatru. Ubrani w piękne kolorowe stroje mówią do mikrofonu.
Dzieci z grupy starszaków wystepuja w przedsytawieniu CALINECZKA . Wszuyskie stoją w półkolu klaszcza w momencie tańca Calineczki i Elfa.

WYSTĘP RODZICÓW

Rodzice przebrani w takie same stroje jak ich dzieci stoją na scenie w pzredszkolu i odgrywaja rolę z przedstawienia CALINECZKA
Rodzice tańczą na scenie bawiąc się z dzięcmi w ramach pzredszkolnych DNI TEATRU
Pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników zabawy w teatr, Dorośli i dzieci odegrali przedstawienie pt." Calineczka"
Pamiątkowe zdjęcie wykonane przez rodzica R.Sz.