PRZEGLĄD TEATRALNY

Tak prezentowały się nasze STARSZAKI na dużej scenie Domu Kultury w swoim przedstawieniu pt.”Calineczka”. Występ naszych przedszkolaków, to finał organizowanego przez placówkę Przeglądu Teatralnego Przedszkolaków.

Tak wyglądała nasza dekoracja 🙂 ( fot. J.B)

Dekoracja na scenie w SDK do przedstawienie CALINECZKA . Wykonana przez nauczycieli w grupie starszaków.

Zdjęcia z występu wykonał tata Filipa ( R.Sz). Dziękujemy !

Tuz przed prezentacją na scenie. Przedszkolaki stoja gotowe do występu , ubrane w stroje do przedstawienia calineczka
Pzredstawienie " Calineczka"- moment w którym dziewczynka motylek ratuje Calineczkę. W tle piękne kolorowe kwiaty
Scenia z przedstaienie CALINECZKA- dziewczynki odgrywaja role matki, calineczki i kwiatków
chrabąszcze- dzieci w strojach do bajki o Calineczce rozmawiaja z Calineczką. Występ na scenie SDK
Dziewczynki-rybki rozmawiają z Calineczka , próbuja ja uratowac. Wszystkie dzieci ubrane sa w kolorwe stroje , a w tle piękna łąka.
Dzieci odgrywające role w spektaklu Calineczka- ustawione na scenie Domu Kultury. Elfy rozpoczynaja uroczystość weselną Calineczki.
Taniec Calineczki i Elfa. Pozostałe dzieci stoja , bikja brawa, sa uczestnikami wesela. Tanczą wszyscy do piosenki na scenie.