„Na straganie”

7.05.2024r. uczniowie klasy III SP nr2 zaprezentowali w naszym przedszkolu w inscenizację wiersza J.Brzechwy pt.”Na straganie”. Do występu przygotowała dzieci wychowawczyni A.Walczak. ( fot.J.B)

Uczniowie klasy III gościniie przebrane w stroje warzyw oczekują na swój występ przed przedszkolakami. Prezentują wiersz J.Brzechwy " Na straganie"
Uczniowie prezentują wiersz o warzywach- przebrane w stroje do wiersza NA STRAGANIE. Występują w sali przedszkolnej przed zgromadzonymi na dywanie dziecmi
Teatrzyk w oparciu o wiersz J.Brzechwy " Na straganie". Uczniowie występują w przedszkolu dla dzieci.
Wszysycy uczniowie przebrani w stroje warzyw stoja przed dziećmi po swoim występie. Przedszkolaki nagradzaja aktorów brawami