POŻEGNANIE STARSZAKÓW

12.06.2024r. odbyła się w przedszkolu uroczystość „Pożegnania Starszaków”. Przed południem dzieci z najstarszej grupy wystąpiły po raz ostatni dla wszystkich pracowników oraz młodszych kolegów i koleżanek ze żłobka i przedszkola.

Drugi występ dla rodziców zaplanowano w godzinach popołudniowych. Nie zabrakło podziękowań, upominków i pamiątkowych zdjęć. Po uroczystej gali był czas na ognisko i inne atrakcje dla dzieci zorganizowane przez rodziców w Zielonej Szkole. ( fot. rodzic- R.Sz.)

Taniec polonez w wykonaniu najstarszych dzieci na uroczysty, pożegnaniu przedszkola. Dzieci tańczą w strojach galowych w parach.
Dzieci tańczą poloneza na uroczystości pozegnania przedszkola.
Taniec polonez- dzieci stoją trzymają ręce w górze, tworzą tunel w tańcu .
Taniec polonez- przeszkolaki stoją czwórkami, tańczą układ do pieknej muzyki .
Polonez - starszaki tańczą w strojach galowych wężem poloneza
Chłopiec porozumiewający sie komunikatorem z pomocą nauczyciela recytuje wiersz na pożeganaie przedszkola
Dzieci stoją w rzędzie , ubrane w stroje galowe, kolejno recytują swoje wiersze.
Wszystkie starszaki śpiewają piosenki na uroczystym pożegnaniu przedszkola.
Młodsi kloedzy i koleżanki z grupy żegnają starszaków, którzy po wakacjach pojda do szkoły .
Pani dyrektor wręczająca upominki dzieciom młodszym za cały rok wspołnej zabawy w najstarszej grupie
Starszaki otrzymują pamiątkowe dyplomy i upominki
Pamiątkowe zdjęcie rodziców i dzieci z okazji pożegnania przedszkola w roku 2024